.

 

İade Ve Değişim Şartları

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde, Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili iade talebinizi, Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de Değişim/İade işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Tarafınıza gönderilen faturanın arka kısmına Değişim/İade talebinizi bildiren (Değişim yapmak istediğiniz ürünün renk, beden ve numara bilgileri belirtmeniz ve imzalı olması kaydıyla) bir not eklemeniz gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketleri üzerine koli bandı yapıştırılarak veya herhangi bir yazı yazılarak deforme edilmemiş olmalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)

Ürünlerin etiketleri ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

İç giyim çamaşırlarda, bikini ve mayo gibi iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin değiştirme ve iade işlemi yapılmamaktadır.

 

Değişim talep edeceğiniz ürünün stoklarımızdaki son durumunu öğrenmek ve doğruluğunu teyit etmek için https://www.kasaba.com.tr/iletisim-formu adresinden bize ulaşarak bilgi alabilir veya 0850 850 55 72 hattımızdan müşteri hizmetlerimize 09:30 ile 17:30 arası ulaşabilirsiniz..

Göndermiş olduğunuz ürünlerin fatura arkasında herhangi bir talep belirtilmemesi durumunda veya değişim olarak talep ettiğiniz ürünün stok karşılığı olmaması halinde müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak talebinize uygun yönlendirme gerçekleştirilecektir.

Gönderimlerinizi, Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir. Yurtiçi Kargo ile yapacağınız iadelerde kullanmanız gereken kodumuz : 450610888 ‘dir.

Değişim / İade talep ettiğiniz ürünlerinizi yukarıda belirtilen şartlarda ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki Operasyon Merkezi adresimize gönderebilirsiniz.

Adres : KASABA Depo - Maltepe Mahallesi Anadolu Caddesi 8110/1. Sokak. No:5 Kat:1, 35640 Çiğli - İzmir